Mucize Doktor

Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Tv severlerin beğenilen ve vazgeçilmez reyting rekortmanı dizisi Mucize Doktor yine dikkat çekici bir bölümle ekranlara geliyor. Fox Tv’de yayınlanan dizinin geçen haftaki bölümlerinde hastalığa yakalanan Ferman kendisini karantina altına almıştı.Yeni bölümde neler olacak? İşte Mucize Doktor 22. bölüm fragmanı…

Mucize Doktor 22. yeni bölüm fragmanı izleyicilere sunuldu. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor dizisi 6 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan bölümüyle izleyenleri ekran başından ayırmadı. Son bölümde Ferman’ın hastalık kapması ve karantina altına alınması üzerine Ali’nin üzerindeki sorumluluk arttı. Ali bir yandan hastaneye gelen hastalarla ilgilenirken aynı zamanda Ferman hocanın hastalığına çözüm arıyor.


Mucize Doktor 22. Bölüm Fragmanı

Mücize doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor’un Konusu Nedir?

Dağlık bir köyde dünya’ya Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi, Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali çevresindeki insanlardan bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

Mucize Doktor Oyuncu Kadrosu

Taner Ölmez – Ali

Onur Tuna – Ferman

Sinem Ünsal – Nazlı

Reha Özcan – Adil

Murat Aygen – Tanju

Korhan Erduran – Güneş

Fırat Altunmeşe – Demir

Hazal Türesan – Beliz

Özge Özder – Kıvılcım

Bihter Dinçel – Selvi

Yazar: Epik Haber