Deliormanlı Filmi

Deliormanlı Filmi

Murat Şeker’in yönettiği 2016 yılında vizyona giren Deliormanlı filmi, sinemada gösterilmesinin ardından artık televizyonda da izleyiciyle buluşuyor.

1 Nisan 2016 tarihinde vizyona giren filmde Sarp Levendoğlu’nun oynadığı boksör “Savaş Türkyılmaz” karakterini canlandırıyor. Birce Akalay ise gazeteci “Hülya Yiğit” oynuyor. İkili arasındaki aşk hikayesini konu alan filmin baş rollerini Sarp Levendoğlu, Birce Akalay ve Gürkan Uygun paylaşmıştır. Ayrıca filmde Danny Williams, Sema Poyraz, Murat Serezli, Murat Akkoyunlu, Derya Şensoy, Altan Gördüm gibi usta isimler de var.

Deliormanlı Filminin Konusu

Avrupa Şampiyonu olan Şavaş karakteri eşini kaybetmesinin ardından herkesten uzak bir hayat yaşamayı tercih etmiştir. Annesinin tedavi masraflarını karşılamak için yeniden ringlere dönme kararı alan Deliormanlı bir iddialaşmadan dolayı büyük bir final maçına çıkmaya karar verir. Ancak mafya babası Tahsin Kara ise Deliormanlı’nın yoluna taş koymak için çalışmaktadır. Hülya Yiğit ise Deliormanlı’nın arkasındaki hikayeyi merak edip Deliormanlı’nın peşine düşen bir televizyon gazetecisidir.

Murat Şeker, Deliormanlı filmi için şu açıklamalarda bulunmuştu: “Bir boksörün hayatından bir kesitin beyazperdeye yansıyacağı filmimizde aksiyon dışında aşk ve tutku da var. Ancak bu aşkın en büyük sürprizlerinden biri de ihanet! Gerçek aşk mı, yoksa ihanet dolu sahte bir yakınlaşma mı hep birlikte göreceğiz.”

Filmin fragmanı:

Yazar: Epik Haber